Eritellimusmööbel

Koostöös kliendiga töötame välja disaini, valime välja materjalid, arvutame läbi konstruktsioonid ja tootmistehnoloogia.

Saame abiks olla siis, kui Sinu vajadused masstootjate poolt pakutavatest mööblilahendustest spetsiifilisemad on.

Oleme seni valmistanud palju ilusat ja väga erinevate kasutusvõimalustega mööblit kauplustesse, kontoritesse, aga ka eramutesse ja korteritesse. 

Sisustuselemendid

Sisustuselemendid on metalltooted, mida kasutab tänapäevane ruumidisain ja arhitetkuur. Roostevaba, alumiinium, teras on laialdaselt kasutatud interjöri materjalid. Toodame metallinterjöri kaubanduskeskustele, büroodele, hotellidele, restoranidele, laevadele ja mistahes kohta, kus metall toob esile sisekujunduse.

Kaubandussisustus

Kaubandussisustus ja erilaomööbel erinevate müügipindade sisustamiseks. Atraktiivne kaupluse sisustus ja kaubandusmööbel on meie toodang erinäoliste kaubanduspindade kujundamisel. Valmistame hotellisisustust, restorani-, kohviku- ja baarimööblit ning mitmesuguseid interjöörielemente kaubanduskeskustes. Lahendame teie soovid kaupade eksponeerimisel.

Reklaamkandurid

Valmistame vastavalt tellija soovile erinevad metallalused, reklaampostid, viidad, polüünid koos plastik ja valgusinstallatsiooniga. Reklaamide projekteerimisel ja tootmisel kasutame lahendusi, et tagada reklaampinna efekt ja säilimine nii sise- kui välistingimustes.